Manskop met twee vissen, tegen achtergrond van een wolkenlucht |
Technique | | Peinture |
| | 127.00 X 92.00 X 20.00 cm |
| | Manskop met twee vissen, tegen achtergrond van een wolkenlucht niet get. een beschilderde klok, gemonteerd op een paneel, het geheel 127x92x20 cm |
Standerdmolen in zomerlandschap |
| | Hollandse School (20e eeuw), A. van Gils Standerdmolen in zomerlandschap (...) |
IJsgezicht met koek en zopie en figuren |
| | IJsgezicht met koek en zopie en figuren rechtsonder get. olieverf op paneel, 12x16 cm |
Portret van een Zuiderzee boerin |
Technique | | Aquarelle |
| | Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Portret van een Zuiderzee boerin linksonder (...) |
| | Rozen rechtsonder get. olieverf op doek, 44,5x64cm |