10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2016-04-13
304

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2016-04-13

"Art and Antiques Auction"

Exclure anonyme
Totaux 304, pages 1 à 61, page en cours 1
Manskop met twee vissen, tegen achtergrond van een wolkenlucht
ANONYMOUS,Manskop met twee vissen, tegen achtergrond van een wolkenlucht,Venduehuis NL 2016-04-13
Numéro de lot 1
Peinture
Dimensions (H x L x P)
127.00 X 92.00 X 20.00 cm
Manskop met twee vissen, tegen achtergrond van een wolkenlucht niet get. een beschilderde klok, gemonteerd op een paneel, het geheel 127x92x20 cm
Standerdmolen in zomerlandschap
DUTCH SCHOOL,Standerdmolen in zomerlandschap,Venduehuis NL 2016-04-13
Numéro de lot 41
Huile, Toile
Hollandse School (20e eeuw), A. van Gils Standerdmolen in zomerlandschap (...)
IJsgezicht met koek en zopie en figuren
ANONYMOUS,IJsgezicht met koek en zopie en figuren,Venduehuis NL 2016-04-13
Numéro de lot 101
Huile, Toile
12.00 X 16.00 cm
IJsgezicht met koek en zopie en figuren rechtsonder get. olieverf op paneel, 12x16 cm
Portret van een Zuiderzee boerin
THOLEN Willem Bastiaan 1860-1931,Portret van een Zuiderzee boerin,Venduehuis NL 2016-04-13
Numéro de lot 121
Aquarelle
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Portret van een Zuiderzee boerin linksonder (...)
Rozen
ANONYMOUS,Rozen,Venduehuis NL 2016-04-13
Numéro de lot 141
Huile, Toile
44.50 X 64.00 cm
Rozen rechtsonder get. olieverf op doek, 44,5x64cm