10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2015-06-03
237

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2015-06-03

"Arts and Antiques Auction"

Exclure anonyme
Totaux 237, pages 1 à 48, page en cours 1
1882 - 1958
Figuurstudie
OCKER Dirk 1882-1958,Figuurstudie,Venduehuis NL 2015-06-03
Numéro de lot 2
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Estimations
Prix
Dirk Ocker (1882-1958) Figuurstudie rechtsonder get. olieverf op doek, zonder (...)
Wandelaarster op grasdijk langs een kanaal
SAUZAY Adrien Jacques 1841-1928,Wandelaarster op grasdijk langs een kanaal,Venduehuis NL 2015-06-03
Numéro de lot 3
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Estimations
Prix
Adrien Jacques Sauzay (1841-1928) Wandelaarster op grasdijk langs een kanaal (...)
Abstract
ZéNY J 1900,Abstract,1990,Venduehuis NL 2015-06-03
Numéro de lot 4
Original (Œuvre Signée)
Lithographie couleurs
Estimations
Prix
J. Zény (20e eeuw) Abstract midden onder in potlood onduidelijk get. en (...)
Madonna met kind
DUTCH SCHOOL,Madonna met kind,Venduehuis NL 2015-06-03
Numéro de lot 5
Huile, Toile
Estimations
Prix
Hollandse School (19/20e eeuw) Madonna met kind olieverf op doek, 161x110 cm
Staande man met witte kraag en degen
DUTCH SCHOOL,Staande man met witte kraag en degen,Venduehuis NL 2015-06-03
Numéro de lot 6
Huile, Toile
Estimations
Prix
Hollandse School (19e eeuw) Staande man met witte kraag en degen olieverf op (...)