Technique | | Peinture |
| | Twee paneeltjes zonder lijsten: Hollandse school, stillevens met bessen en (...) |
Technique | | Doek |
| | Doek: Gerard van Wijland, koperen emmer met appels |
Gevel met tuin aan het water |
Technique | | Doek |
| | Doek: Hollandse school, gevel met tuin aan het water. |
Technique | | Marouflé |
| | Maroufle: Henk van Leeuwen, winters stadsgezicht. |
Technique | | Aquarelle, Papier |
| | Aquarel op papier: Henk van Leeuwen, Zondag aan de Vliet. |