10675
Venduehuis
The Hague
Netherlands
2013-02-13
97

VENDUEHUIS

Netherlands, The Hague, 2013-02-13

"Curiosaveiling"

Totaux 97, pages 1 à 20, page en cours 1
Stillevens
DUTCH SCHOOL,Stillevens,Venduehuis NL 2013-02-13
Numéro de lot 402
Peinture
Twee paneeltjes zonder lijsten: Hollandse school, stillevens met bessen en (...)
Koperen emmer met appels
VAN WIJLAND Gerard 1912,Koperen emmer met appels,Venduehuis NL 2013-02-13
Numéro de lot 404
Doek
Doek: Gerard van Wijland, koperen emmer met appels
Gevel met tuin aan het water
DUTCH SCHOOL,Gevel met tuin aan het water,Venduehuis NL 2013-02-13
Numéro de lot 405
Doek
Doek: Hollandse school, gevel met tuin aan het water.
Winters stadsgezicht
van LEEUWEN Hendrik, Henk 1890-1972,Winters stadsgezicht,Venduehuis NL 2013-02-13
Numéro de lot 407
Marouflé
Maroufle: Henk van Leeuwen, winters stadsgezicht.
Zondag aan de Vliet
van LEEUWEN Hendrik, Henk 1890-1972,Zondag aan de Vliet,Venduehuis NL 2013-02-13
Numéro de lot 408
Aquarelle, Papier
Aquarel op papier: Henk van Leeuwen, Zondag aan de Vliet.