UNTITLEDABSTRACT IN GREEN, YELLOW AND BLACK |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Lithographie couleurs |
| | Lot6158 Live! Auction in Chicago -5/9/09 Approx. Selling Time: 10:51 AM (...) |
Technique | | Lithographie |
| | Lot 6050 Live! Auction in Chicago - 5/9/09 Approx. Selling Time: 10:16 AM (...) |
Technique | | Crayon, Encre, Papier |
| | Lot6089 Live! Auction in Chicago -5/9/09 Approx. Selling Time: 10:28 AM (...) |
Technique | | Eau-forte, Aquatinte |
| | Lot6157 Live! Auction in Chicago -5/9/09 Approx. Selling Time: 10:50 AM (...) |
| | Lot6171 Live! Auction in Chicago -5/9/09 Approx. Selling Time: 10:55 AMCentral (...) |