Technique | | Technique mixte, Panneau |
| | 1005 | AgustínEspañol Viñas - Agustín Español Viñas (Barcelona,1929). Técnica (...) |
Technique | | Lithographie |
| | 974 | Josep Grau Garriga. - Josep Grau Garriga. Litografía 509/1.000. Med.: 50 (...) |
Technique | | Aquarelle, Papier |
| | 863 | Mercé Bequé - Mercé Bequé (xx). Acuarela sobre papel. Med.: 19 x 12 cm. (...) |
| | 878 | Joaquim Coll Salieti - Joaquim Coll Salieti. Acuarela sobre papel. Med.: (...) |
Technique | | Gravure |
| | 967 | Andreu Fresquet. - Andreu Fresquet. Grabado 32/50. Med. plancha: 24,5 x (...) |