Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | D - TURCO, André (1913): "Port-la-Ciolat", signerad A Turco, olja på duk, (...) |
Technique | | Lithographie |
| | D - LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Stilleben, signerad R. Ljunggren, (...) |
| | - STEELE, Edwin (1803-1871): Väg med fårflock, signerad o daterad E Steele (...) |
| | D - POTRZEBOWSKI, Jerzy (1921-1974): Romer, signerad, olja på duk, (...) |
Technique | | Collage |
| | D - LUNDQVIST, Bo (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo Lundqvist (...) |