10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2018-08-25
101

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2018-08-25

"Fine Art Auction"

Exclure anonyme
Totaux 101, pages 1 à 21, page en cours 1
1879 - 1937
Droga - Zaryte
WOJNARSKI Jan 1879-1937,Droga - Zaryte,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-08-25
Numéro de lot 42
Huile, Panneau
Estimations
Base d'enchères
Jan Wojnarski 1879 Tarnów - 1937 KrakówDroga - Zaryte olej, tektura, 18,5 × 24 (...)
1879 - 1937
Rzeka Raba
WOJNARSKI Jan 1879-1937,Rzeka Raba,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-08-25
Numéro de lot 43
Huile, Panneau
Estimations
Base d'enchères
Jan Wojnarski 1879 Tarnów - 1937 KrakówRzeka Raba olej, tektura, 13,5 × 19,5 (...)
1901 - 1982
Statek
SUCHANEK Antoni 1901-1982,Statek,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-08-25
Numéro de lot 76
Huile
Estimations
Base d'enchères
Prix
Antoni Suchanek 1901 Rzeszów - 1982 GdyniaStatek, przed 1939 r. olej, tektura, (...)
1901 - 1982
W porcie
SUCHANEK Antoni 1901-1982,W porcie,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-08-25
Numéro de lot 77
Huile
Estimations
Base d'enchères
Prix
Antoni Suchanek 1901 Rzeszów - 1982 GdyniaW porcie, przed 1939 r. olej, (...)
1896 - 1969
Kwiaty
BUNSCH Adam 1896-1969,Kwiaty,1911,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-08-25
Numéro de lot 44
Huile
Estimations
Base d'enchères
Adam Bunsch 1896 Kraków - 1963 tamżeKwiaty, 1911 r. olej, płótno, 50 × 38,5 cm (...)