| | Basile Poustochkine 1893 Moskwa – 1973 Neuilly sur SeineKrajobraz podmiejski (...) |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Huile, Contreplaqué |
| | Emil Lindeman 1864 Warszawa -1945 Ozorków k. ŁodziNa pastwisku olej, sklejka, (...) |
Zamek krzyżacki w Kwidzynie |
| | Gerhard Graf 1883 Berlin - 1960 SztokholmZamek krzyżacki w Kwidzynie olej, (...) |
Technique | | Huile |
| | Henryk Baranowski 1932 Starogard Gdański - 2005 GdyniaNa fali, 1982 r. olej, (...) |
Attribution | | Disciple (Œuvre Signée) |
Technique | | Huile, Panneau |
| | Emil Krcha 1894 Kałusz ?1972 KrakówZima olej, tektura, 23 × 34,5 cm sygn. l. (...) |