Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Huile |
| | Jerzy Kossak 1886 Kraków - 1955 tamżeZimowy patrol olej, sklejka, 48,5 x 72 cm (...) |
tamżeOddział kirasjerów przed atakiem |
| | Jerzy Kossak 1886 Kraków - 1955 tamżeOddział kirasjerów przed atakiem olej, (...) |
| | Jerzy Kossak 1886 Kraków - 1955 tamżeWizja Napoleona, 1921 r. olej, płótno, 92 (...) |
Technique | | Aquarelle, Gouache |
| | Jan Rosen 1854 Warszawa-1936 WarszawaSzkoła kawalerzysty, 1926 r. gwasz, (...) |
Technique | | Huile |
| | Władysław Karol Szerner 1870 Szebenice ?1936 tamżePatrol kozacki olej, deska, (...) |