Technique | | Acrylique |
| | Barbara Kowalczyk Sekwencje blasku, 2017 akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Ewa Matyja Ur. w 19853310, 2017 akryl, węgiel, tusz, pastele, płótno, 70 x 50 (...) |
| | Arkadiusz Rafflewski Krajobraz z postaciami, 2017/18 olej, akryl, płótno, 60 x (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Marcin Krawczuk 1968Loneliness, 2018 akryl, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm, (...) |
| | Aleksandra Młynarczyk-Gemza Coffee, cigarettes & he, 2015 olej, płótno, 120 x (...) |