10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2018-03-07
56

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2018-03-07

"20th century art"

Totaux 56, pages 1 à 12, page en cours 1
Na ratunek
MARCHEWKA Monika 1988,Na ratunek,2017,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-07
Numéro de lot 4
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Monika Marchewka Na ratunek, 2017 olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na (...)
Wierność
SZWABE vel Pisz Piotr 1975,Wierność,2016,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-07
Numéro de lot 17
Technique mixte
Piotr Szwabe ur. 1975Wierność, 2016 technika mieszana, płótno, 46 x 55 cm, (...)
Zaćmienie
KOSIN Juliusz 1989,Zaćmienie,2016,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-07
Numéro de lot 25
Huile, Toile
Juliusz Kosin ur. 1989Zaćmienie, 2016 olej, płótno, 100 x 150 cm, opisany na (...)
JANKOWSKI Krzysztof 1983,Smok,2017,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-07
Numéro de lot 28
Original (Œuvre Signée)
Sculpture
Krzysztof Jankowski ur. 1983Smok, 2017 brąz patynowany, 29,5 x 45,5 cm, sygn.: (...)
Królowa sawanny z serii "Safari"
Niewdana Jakub 1989,Królowa sawanny z serii "Safari",2018,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-07
Numéro de lot 31
Sculpture
Dimensions (H x L x P)
Jakub Niewdana ur. 1989Królowa sawanny z serii "Safari", 2018 ceramika (...)