Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | Monika Marchewka Na ratunek, 2017 olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na (...) |
Technique | | Technique mixte |
| | Piotr Szwabe ur. 1975Wierność, 2016 technika mieszana, płótno, 46 x 55 cm, (...) |
| | Juliusz Kosin ur. 1989Zaćmienie, 2016 olej, płótno, 100 x 150 cm, opisany na (...) |
Technique | | Sculpture |
| | Krzysztof Jankowski ur. 1983Smok, 2017 brąz patynowany, 29,5 x 45,5 cm, sygn.: (...) |
Królowa sawanny z serii "Safari" |
Technique | | Sculpture |
| | Jakub Niewdana ur. 1989Królowa sawanny z serii "Safari", 2018 ceramika (...) |