10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2018-03-17
70

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2018-03-17

"Modern Art Auction"

Totaux 70, pages 1 à 14, page en cours 1
1943 - 2018
Pomarańczowe tulipany
DWURNIK Edward 1943-2018,Pomarańczowe tulipany,2017,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Numéro de lot 59
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Estimations
Prix
Edward Dwurnik ur. 1943 RadzyminPomarańczowe tulipany, 2017 olej, płótno, 33 x (...)
1934 - 2020
Kompozycja abstrakcyjna
NARZYŃSKI Juliusz 1934-2020,Kompozycja abstrakcyjna,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Numéro de lot 52
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Estimations
Juliusz Narzyński ur. 1934 r.Kompozycja abstrakcyjna olej, płótno, 60 x 73 cm (...)
Nigdy więcej
SASNAL Wilhelm 1972,Nigdy więcej,2010,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Numéro de lot 69
Original (Œuvre Signée)
Sérigraphie
Estimations
Wilhelm Sasnal ur. 1972, TarnówNigdy więcej, 2010 serigrafia, papier, 56 x 46 (...)
Chroń ręce
SASNAL Wilhelm 1972,Chroń ręce,2013,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Numéro de lot 70
Original (Œuvre Signée)
Sérigraphie
Estimations
Wilhelm Sasnal ur. 1972, TarnówChroń ręce, 2013 serigrafia, papier, 59 x 38 cm (...)
Autoportret jako Frida
DWURNIK Pola 1979,Autoportret jako Frida,2012,Sopocki Dom Aukcjny PL 2018-03-17
Numéro de lot 67
Huile, Toile
Estimations
Prix
Pola Dwurnik Autoportret jako Frida, 2012 olej, płótno, 30 x 30 cm opisana na (...)