Technique | | Aquarelle, Gouache |
| | Aukcja Ilustracji Jana Marcina Szancera24 lutego 2018 (sobota), godz: (...) |
Alojzy niszczy sekrety pana Kleksa |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Carton |
Patentonia (Podróże Pana Kleksa) |
Technique | | Aquarelle |
W poszukiwaniu Nibycji (Podróże Pana Kleksa) |