Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Acrylique |
| | Magdalena Karwowska Miasto 2005, 2017 akryl, technika własna, płótno, 100 x (...) |
| | Zbigniew Olszewski Labirynt, 2016 olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d. oraz na (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Hanna Rozpara ur. 1990 Perła, 2017 akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d. ur. (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Karolina Fox Sensitivity, 2017 akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Anna Jakubiak-Sęk Forest V, 2015 akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na (...) |