Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Acrylique |
| | Hanna Rozpara Camo Y, 2017 akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: Hanna (...) |
Technique | | Technique mixte |
| | Tadeusz L. Serafin ur. 1953 2012 VIII, 2012 technika własna, 82 x 84 cm, sygn. (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Viola Tycz Na krawędzi RGB XXI, 2015 akryl, płyta HDF, 100 x 60 cm, na (...) |
Technique | | Huile |
| | Katarzyna Dyjewska ur. 1987 Bez tytułu, 2014 olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. (...) |
Campbells condensed soup of pandora |
| | Janusz Orzechowski ur. 1982 Campbells condensed soup of pandora, 2016 olej, (...) |