10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2017-05-02
55

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2017-05-02

"XXI Art Auction"

Totaux 55, pages 1 à 11, page en cours 1
Camo Y
ROZPARA Hanna 1990,Camo Y,2017,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-05-02
Numéro de lot 4
Original (Œuvre Signée)
Acrylique
Hanna Rozpara Camo Y, 2017 akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: Hanna (...)
2012 VIII
SERAFIN Tadeusz L 1953,2012 VIII,2012,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-05-02
Numéro de lot 7
Original (Œuvre Signée)
Technique mixte
Tadeusz L. Serafin ur. 1953 2012 VIII, 2012 technika własna, 82 x 84 cm, sygn. (...)
Na krawędzi RGB XXI
TYCZ Viola 1973,Na krawędzi RGB XXI,2015,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-05-02
Numéro de lot 9
Original (Œuvre Signée)
Acrylique
Viola Tycz Na krawędzi RGB XXI, 2015 akryl, płyta HDF, 100 x 60 cm, na (...)
Bez tytułu
DYJEWSKA Katarzyna,Bez tytułu,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-05-02
Numéro de lot 12
Original (Œuvre Signée)
Huile
Katarzyna Dyjewska ur. 1987 Bez tytułu, 2014 olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. (...)
Campbells condensed soup of pandora
ORZECHOWSKI Janusz 1982,Campbells condensed soup of pandora,2016,Sopocki Dom Aukcjny PL 2017-05-02
Numéro de lot 18
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Janusz Orzechowski ur. 1982 Campbells condensed soup of pandora, 2016 olej, (...)