Prezydent - projekt do kostiumu Intrygi i miłośći F.Schillera |
Technique | | Gouache |
| | Jerzy Feldmann 1909 Lwów-1987 Milanówek Prezydent - projekt do kostiumu (...) |
Notariusz- projekt kostiumu do Szkoły mężów Moliera |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Gouache |
| | Jerzy Feldmann 1909 Lwów-1987 Milanówek Notariusz- projekt kostiumu do Szkoły (...) |
Stary Capuletti- projekt kostiumu do Romea i Julii W.Szekspira |
Technique | | Gouache |
| | Jerzy Feldmann 1909 Lwów-1987 Milanówek Stary Capuletti- projekt kostiumu do (...) |
Sala lady Milford-projekt scenografii do Intrygi i miłości F.Schillera |
Technique | | Gouache |
| | Jerzy Feldmann 1909 Lwów-1987 Milanówek Sala lady Milford-projekt scenografii (...) |
Ferdynand- projekt kostiumu do Intrygi i miłości F.Schillera |
Technique | | Gouache |
| | Jerzy Feldmann 1909 Lwów-1987 Milanówek Ferdynand- projekt kostiumu do Intrygi (...) |