Technique | | Acrylique |
| | Olga Pelipas Karnawał, 2016 akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: (...) |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Technique mixte |
| | Artem Smorodin Rose and Mimi on a walk, 2016 technika własna, płótno, 80 x 80 (...) |
| | Jarosław Derwisz Akt leżący, 2016 olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Piotr Ignacy Kopczyński CI SARA, 2016 olej, akryl, lakier, płyta, 100 x 100 (w (...) |
| | Kateryna Ocheredko Night, 2016 olej, płótno, 90 x 65 cm, sygn. p. g.: (...) |