Namiot i wozy cyrkowe w Edam |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Crayon, Papier |
| | Stanisław Czajkowski 1878 Warszawa - 1954 Sandomierz Namiot i wozy cyrkowe w (...) |
| | Roman Kochanowski 1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii Pejzaż z mostem (...) |
Technique | | Fusain, Papier |
| | Kazimierz Sichulski 1879 Lwów - 1942 tamże Słoneczniki węgiel, papier, 62 x 47 (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | Bogumił Gąsiorowski Huśtawki, 1871 r. akwarela, ołówek, papier, 18,5 x 25 cm w (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | Ludomir Rusiecki Przy drodze, 1871 r. akwarela, gwasz, papier, 34 x 45 cm w (...) |