10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2016-01-23
120

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2016-01-23

"Works On Paper"

Exclure anonyme
Totaux 120, pages 1 à 24, page en cours 1
Namiot i wozy cyrkowe w Edam
CZAJKOWSKI Stanislaw 1878-1954,Namiot i wozy cyrkowe w Edam,1915,Sopocki Dom Aukcjny PL 2016-01-23
Numéro de lot 4
Original (Œuvre Signée)
Crayon, Papier
Stanisław Czajkowski 1878 Warszawa - 1954 Sandomierz Namiot i wozy cyrkowe w (...)
1875 - 1946
Pejzaż z mostem
KOCHANOWSKI Roman 1875-1946,Pejzaż z mostem,Sopocki Dom Aukcjny PL 2016-01-23
Numéro de lot 5
Original (Œuvre Signée)
Crayon, Papier
Roman Kochanowski 1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii Pejzaż z mostem (...)
Słoneczniki
SICHULSKI Kazimierz 1879-1942,Słoneczniki,Sopocki Dom Aukcjny PL 2016-01-23
Numéro de lot 6
Fusain, Papier
Kazimierz Sichulski 1879 Lwów - 1942 tamże Słoneczniki węgiel, papier, 62 x 47 (...)
GąSIOROWSKI Bogumił,Huśtawki,1871,Sopocki Dom Aukcjny PL 2016-01-23
Numéro de lot 7
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Bogumił Gąsiorowski Huśtawki, 1871 r. akwarela, ołówek, papier, 18,5 x 25 cm w (...)
Przy drodze
RUSIECKI Ludomir,Przy drodze,1871,Sopocki Dom Aukcjny PL 2016-01-23
Numéro de lot 8
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Ludomir Rusiecki Przy drodze, 1871 r. akwarela, gwasz, papier, 34 x 45 cm w (...)