Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Aquarelle |
| | Józef Rapacki 1871 Warszawa - 1929 Olszanka k. Skierniewic Pod drzewkiem, 1923 (...) |
Technique | | Sérigraphie |
| | Jan Tarasin 1926 Kalisz - 2009 Warszawa Autoportret serigrafia, papier, 14 × (...) |
Technique | | Aquatinte |
| | Roman Artymowski 1919 Lwów – 1993 Warszawa Pejzaż pesymistyczny, 1986 r. (...) |
Technique | | Sérigraphie |
| | Jan Tarasin 1926 Kalisz - 2009 Warszawa Zapis serigrafia, papier, 25,7 × 16 cm (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | Józef Czapski 1896 Praga - 1993 Maisons-Laffitte W ogrodzie akwarela, (...) |