10998
Sopocki Dom Aukcjny
Sopot
Poland
2014-08-16
105

SOPOCKI DOM AUKCJNY

Poland, Sopot, 2014-08-16

Catalogue des lots en vente aux enchères

"August Auction"

Totaux 105, pages 1 à 21, page en cours 1
1871 - 1929
Pod drzewkiem
RAPACKI Jozef 1871-1929,Pod drzewkiem,1923,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numéro de lot 9
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Józef Rapacki 1871 Warszawa - 1929 Olszanka k. Skierniewic Pod drzewkiem, 1923 (...)
1926 - 2009
Autoportret
TARASIN Jan 1926-2009,Autoportret,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numéro de lot 101
Original (Œuvre Signée)
Sérigraphie
Estimations
Base d'enchères
Jan Tarasin 1926 Kalisz - 2009 Warszawa Autoportret serigrafia, papier, 14 × (...)
1919 - 1993
Pejzaż pesymistyczny
ARTYMOWSKI Roman 1919-1993,Pejzaż pesymistyczny,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numéro de lot 100
Aquatinte
Estimations
Base d'enchères
Roman Artymowski 1919 Lwów – 1993 Warszawa Pejzaż pesymistyczny, 1986 r. (...)
1926 - 2009
Zapis
TARASIN Jan 1926-2009,Zapis,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numéro de lot 102
Original (Œuvre Signée)
Sérigraphie
Estimations
Base d'enchères
Jan Tarasin 1926 Kalisz - 2009 Warszawa Zapis serigrafia, papier, 25,7 × 16 cm (...)
1896 - 1993
W ogrodzie
CZAPSKI Joseph 1896-1993,W ogrodzie,Sopocki Dom Aukcjny PL 2014-08-16
Numéro de lot 67
Aquarelle
Estimations
Base d'enchères
Józef Czapski 1896 Praga - 1993 Maisons-Laffitte W ogrodzie akwarela, (...)