10996
Rynek Sztuki
Lodz
Poland
2011-03-06
85

RYNEK SZTUKI

Poland, Lodz, 2011-03-06

Catalogue des lots en vente aux enchères

"Aukcja Dziel Sztuki"

Exclure anonyme
Exclure les œuvres sans image
Totaux 85, pages 1 à 17, page en cours 1
Bez tytułu
BROLL URBANOWICZ Urszula 1930-2020,Bez tytułu,1963,Rynek Sztuki PL 2011-03-06
Numéro de lot 7
Technique mixte
7. Urszula Broll (ur.1930) Bez tytułu(1963, z teki "Konfrontacje 63") (...)
1887 - 1957
Portret mężczyzny z papierosem
KUDEWICZ Bolesław 1887-1957,Portret mężczyzny z papierosem,1932,Rynek Sztuki PL 2011-03-06
Numéro de lot 29
Huile, Toile
29. Bolesław Kudewicz (1887-1957) Portret mężczyzny z papierosem(1932) (...)
1859 - 1938
Starość i młodość
AXENTOWICZ Teodor 1859-1938,Starość i młodość,Rynek Sztuki PL 2011-03-06
Numéro de lot 1
Pastel
1. Teodor Axentowicz (1859-1938) Starość i młodość sygn.śr.d. pastel, tektura, (...)
1900 - 1974
Martwa natura z kwiatami
BAND Max 1900-1974,Martwa natura z kwiatami,Rynek Sztuki PL 2011-03-06
Numéro de lot 2
Tempera
2. Max Band (1900-1974) Martwa natura z kwiatami sygn.p.d. olej, tempera, (...)
Kto o zdrowie dba czyste ręce ma
BERES Bettina 1958,Kto o zdrowie dba czyste ręce ma,2005,Rynek Sztuki PL 2011-03-06
Numéro de lot 3
Huile, Toile
3. Bettina Bereś (ur.1958) Kto o zdrowie dba czyste ręce ma(2005) (...)