Technique | | Technique mixte |
| | 7. Urszula Broll (ur.1930) Bez tytułu(1963, z teki "Konfrontacje 63") (...) |
Portret mężczyzny z papierosem |
| | 29. Bolesław Kudewicz (1887-1957) Portret mężczyzny z papierosem(1932) (...) |
Technique | | Pastel |
| | 1. Teodor Axentowicz (1859-1938) Starość i młodość sygn.śr.d. pastel, tektura, (...) |
Technique | | Tempera |
| | 2. Max Band (1900-1974) Martwa natura z kwiatami sygn.p.d. olej, tempera, (...) |
Kto o zdrowie dba czyste ręce ma |
| | 3. Bettina Bereś (ur.1958) Kto o zdrowie dba czyste ręce ma(2005) (...) |