Technique | | Lithographie |
| | 1. Hanns Anker (1873-1950) Zadumana sygn.na kam.l.d. litografia, 18x12,8 cm (...) |
Technique | | Huile |
| | 2. F.Aschenbrenner (I poł.XX w.) Wiosenna orka(1934) sygn.dat.l.d. olej, (...) |
Checze [kaszubskie chaty] rybackie w Rewie |
Technique | | Huile |
| | 3. Henryk Baranowski (1932-2005) Checze [kaszubskie chaty] rybackie w (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | 4. Nicolaus Barthelmess (1829-1889) wg Franz von Deffreger (1835-1921) (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | 5. H.Bergel (XX w.) Nad kanałem sygn.p.d. akwarela, gwasz, papier, 19,5x26,5 (...) |