10996
Rynek Sztuki
Zakopane
Poland
2009-01-25
81

RYNEK SZTUKI

Poland, Zakopane, 2009-01-25

"Aukcja Dziel Sztuki"

Exclure anonyme
Totaux 81, pages 1 à 17, page en cours 1
Drzewa sygn. na klocku l.d.
JAKUBOWSKI Stanislaw 1881-1934,Drzewa sygn. na klocku l.d.,Rynek Sztuki PL 2009-01-25
Numéro de lot 32
Bois gravé
Estimations
Drzeworyt 7.2x7.7
Siedząca kobieta
KAMIŃSKA Janina 1924-1983,Siedząca kobieta,Rynek Sztuki PL 2009-01-25
Numéro de lot 38
Bois gravé
Estimations
Sygn. p.d. drzeworyt 25.3x16.3
Kompozycja
KAMIŃSKA Janina 1924-1983,Kompozycja,Rynek Sztuki PL 2009-01-25
Numéro de lot 39
Bois gravé
Estimations
Sygn. p.d. drzeworyt 21.4x28.4
1933 - 2004
Wtręty w syntezie A3
GRABOWSKI Jerzy 1933-2004,Wtręty w syntezie A3,1982,Rynek Sztuki PL 2009-01-25
Numéro de lot 28
Estampe
Estimations
Prix
Sygn. p.d.dat.l.d. linoryt barwny, relief 6.5x8 GRABOWSKI Jerzy Urodził się w (...)
1924 - 2015
Cicha noc
ROZGA Leszek 1924-2015,Cicha noc,1981,Rynek Sztuki PL 2009-01-25
Numéro de lot 69
Eau-forte
Estimations
Prix
Sygn. dat.p.d. akwaforta, sucha igła, tinta 7.4x10 RÓZGA Leszek Urodził się 18 (...)