Technique | | Estampe |
| | FIJAŁKOWSKI Stanisław - 21 XI 99-3a3 - Artinfo.pl sygnowany p.d. grafika (...) |
Kobieta z dzieckiem (Matka z dzieckiem, 1923) |
Technique | | Linogravure |
| | HILLER Karol - Kobieta z dzieckiem (Matka z dzieckiem, 1923) - Artinfo.pl (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | RÓZGA LeszekPola w śniegu (1989)sygnowany datowany p.d. akwaforta, 7.5x9.8 cm (...) |
Technique | | Eau-forte, Aquatinte |
| | PODOLCZAK Igor Judyta (1987) sygnowany datowany p.d. akwaforta, akwatinta, (...) |
Exlibris Grazinos Didelytes (1976) |
| | Ce lot a été offert en 2 enchères. L'œuvre d'art a été mise aux enchères pour la première fois le 2007-06-03 par la maison de vente aux enchères Rynek Sztuki à Zakopane.
Technique | | Eau-forte |
| | EIDRIGEVICIUS StasysExlibris Grazinos Didelytes (1976)sygnowany p.d.datowany (...) |