Pochód myśliwych z sankami |
Technique | | Lithographie |
Brève description | | Julian FAŁAT (1853-1929) Lot No.: 4 autolitografia barwna, papier; 20,7 x 45,3 (...) |
Pejzaż - Szkic do obrazu Wisła |
Technique | | Crayon |
Brève description | | Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914) Lot No.: 7 ołówek, papier; 12,5 x 19,5 cm (w (...) |
Technique | | Crayons, Papier |
Brève description | | Michał STAŃKO (1901-1969) Lot No.: 105 1. Portret kobiety, 1944 - pastel, (...) |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Pastel |
Brève description | | Stanisław GÓRSKI (1887-1955) Lot No.: 106 Stary baca pastel, karton; 50 x 35 (...) |
Technique | | Pastel |
Brève description | | Józef RAPACKI (1871-1929) Lot No.: 107 Handlarka jabłkami, 1923 pastel, (...) |