10548
Rempex
Warsaw
Poland
2018-09-26
95

REMPEX

Poland, Warsaw, 2018-09-26

"Antiques and Works of Art - Early Art"

Exclure anonyme
Totaux 95, pages 1 à 19, page en cours 1
1853 - 1929
Pochód myśliwych z sankami
FALAT Julian 1853-1929,Pochód myśliwych z sankami,1919-1920,Rempex PL 2018-09-26
Numéro de lot 4
Lithographie
Julian FAŁAT (1853-1929) Lot No.: 4 autolitografia barwna, papier; 20,7 x 45,3 (...)
1849 - 1914
Pejzaż - Szkic do obrazu Wisła
CHELMONSKI Jozef 1849-1914,Pejzaż - Szkic do obrazu Wisła,1895,Rempex PL 2018-09-26
Numéro de lot 7
Crayon
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914) Lot No.: 7 ołówek, papier; 12,5 x 19,5 cm (w (...)
1901 - 1969
Para portretów
STANKO Michal 1901-1969,Para portretów,1944,Rempex PL 2018-09-26
Numéro de lot 105
Crayons, Papier
Michał STAŃKO (1901-1969) Lot No.: 105 1. Portret kobiety, 1944 - pastel, (...)
1887 - 1955
Stary baca
GORSKI Stanislaw 1887-1955,Stary baca,Rempex PL 2018-09-26
Numéro de lot 106
Original (Œuvre Signée)
Pastel
Stanisław GÓRSKI (1887-1955) Lot No.: 106 Stary baca pastel, karton; 50 x 35 (...)
1871 - 1929
Handlarka jabłkami
RAPACKI Jozef 1871-1929,Handlarka jabłkami,1923,Rempex PL 2018-09-26
Numéro de lot 107
Original (Œuvre Signée)
Pastel
Józef RAPACKI (1871-1929) Lot No.: 107 Handlarka jabłkami, 1923 pastel, (...)