10548
Rempex
Warsaw
Poland
2018-08-18
37

REMPEX

Poland, Warsaw, 2018-08-18

Catalogue des lots en vente aux enchères

"Silent Selling"

Exclure anonyme
Totaux 37, pages 1 à 8, page en cours 1
1896 - 1993
Para prac
CZAPSKI Joseph 1896-1993,Para prac,Rempex PL 2018-08-18
Numéro de lot 3
Aquarelle
Dimensions (H x L x P)
Para prac:. Józef CZAPSKI (1896-1993) SPRZEDANE Lot No.: 3 1. Martwa natura z (...)
Józia
WYSPIANSKI Stanislaw 1869-1907,Józia,1898,Rempex PL 2018-08-18
Numéro de lot 4
Dessin
Józia, 1898. Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907) SPRZEDANE Lot No.: 4 ołówek, (...)
1895 - 1968
Zestaw 4 prac.
Krynicki Nikifor 1895-1968,Zestaw 4 prac.,Rempex PL 2018-08-18
Numéro de lot 101
Aquarelle, Gouache
Zestaw 4 prac. NIKIFOR KRYNICKI (1895-1968) SPRZEDANE Lot No.: 101 Pejzaż (...)
Autoportret
WYGRZYWALSKI Feliks Michal 1875-1944,Autoportret,1931,Rempex PL 2018-08-18
Numéro de lot 102
Crayons, Papier
Autoportret, 1931. Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944) SPRZEDANE Lot No.: (...)
1896 - 1970
Trzy gracje w wersji antycznej i renesansowej
DOBRZYCKI Zygmunt 1896-1970,Trzy gracje w wersji antycznej i renesansowej,1931,Rempex PL 2018-08-18
Numéro de lot 103
Aquarelle, Gouache
Trzy gracje w wersji antycznej i renesansowej, 1931. Zygmunt DOBRZYCKI (...)