Technique | | Aquarelle |
| | Para prac:. Józef CZAPSKI (1896-1993) SPRZEDANE Lot No.: 3 1. Martwa natura z (...) |
Technique | | Dessin |
| | Józia, 1898. Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907) SPRZEDANE Lot No.: 4 ołówek, (...) |
Technique | | Aquarelle, Gouache |
| | Zestaw 4 prac. NIKIFOR KRYNICKI (1895-1968) SPRZEDANE Lot No.: 101 Pejzaż (...) |
Technique | | Crayons, Papier |
| | Autoportret, 1931. Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944) SPRZEDANE Lot No.: (...) |
Trzy gracje w wersji antycznej i renesansowej |
| | Trzy gracje w wersji antycznej i renesansowej, 1931. Zygmunt DOBRZYCKI (...) |