10548
Rempex
Warsaw
Poland
2017-06-14
194

REMPEX

Poland, Warsaw, 2017-06-14

"Antiques And Works of Art"

Exclure anonyme
Totaux 194, pages 1 à 39, page en cours 1
Pejzaż
DZIOPAK Maria 1954,Pejzaż,Rempex PL 2017-06-14
Numéro de lot 1419
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Maria DZIOPAK (ur. 1954) Pejzaż olej, płótno; 73 x 50 cm; sygn. l. d.: M. (...)
1854 - 1929
Pejzaż z kopcem Kościuszki - kartka ze szkicownika
MALCZEWSKI Jacek 1854-1929,Pejzaż z kopcem Kościuszki - kartka ze szkicownika,1920,Rempex 2017-06-14
Numéro de lot 102
Original (Œuvre Signée)
Crayon
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929) Pejzaż z kopcem Kościuszki - kartka ze (...)
Pejzaż z drzewem
Dobrowolski Adam 1884,Pejzaż z drzewem,Rempex PL 2017-06-14
Numéro de lot 105
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Adam DOBROWOLSKI (1884 - ?) Pejzaż z drzewem akwarela na podrysowaniu (...)
Kwiaty w wazonie
TYMOSZEWSKI Zbigniew 1924-1963,Kwiaty w wazonie,Rempex PL 2017-06-14
Numéro de lot 107
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963) Kwiaty w wazonie, lata 40. XX w. akwarela, (...)
Zima
FILIPKIEWICZ Stefan 1879-1944,Zima,Rempex PL 2017-06-14
Numéro de lot 108
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944) Zima akwarela na szkicu ołówkiem, papier, 66 x (...)