Technique | | Photographie |
| | Jan BUŁHAK (1876-1950) Trzpiotka fotografia czarno-biała, brom, papier; 17 x (...) |
Kościół św. Katarzyny w Krakowie |
Technique | | Lithographie |
| | Hipolit LIPIŃSKI (1846-1884) Kościół św. Katarzyny w Krakowie litografia, (...) |
Postać siedzącej kobiety przed domem |
Technique | | Encre Chine |
| | Jacek MALCZEWSKI (1854-1929) Postać siedzącej kobiety przed domem, 1918 tusz (...) |
Technique | | Encre Chine |
| | Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976) Bitwa morska tusz, akwarela, papier; 41 x 33 cm (...) |
Technique | | Gouache |
| | Mihaly VON ZICHY (1827-1906) Portret mężczyzny - miniatura, 1888 gwasz, kość; (...) |