10548
Rempex
Warsaw
Poland
2014-07-09
154

REMPEX

Poland, Warsaw, 2014-07-09

"July Auction"

Exclure anonyme
Totaux 154, pages 1 à 31, page en cours 1
1876 - 1950
Dwór
BULHAK Jan 1876-1950,Dwór,Rempex PL 2014-07-09
Numéro de lot 1
Photographie
Jan BUŁHAK (1876-1950) Dwór fotografia czarno-biała, brom, papier; 10,5 x 15,5 (...)
1876 - 1950
Kobieta przy oknie - typy ludzkie
BULHAK Jan 1876-1950,Kobieta przy oknie - typy ludzkie,Rempex PL 2014-07-09
Numéro de lot 2
Photographie
Jan BUŁHAK (1876-1950) Kobieta przy oknie - typy ludzkie fotografia (...)
1876 - 1950
Pałac pod Mińskiem
BULHAK Jan 1876-1950,Pałac pod Mińskiem,Rempex PL 2014-07-09
Numéro de lot 3
Photographie
Jan BUŁHAK (1876-1950) Pałac pod Mińskiem fotografia czarno-biała, brom, (...)
Rękopis - In Christi Nomine
UGUCCIONI BOLONCZYK Horazio 1500-1600,Rękopis - In Christi Nomine,Rempex PL 2014-07-09
Numéro de lot 5
Encre Chine
Horazio UGUCCIONI BOLOŃCZYK, XVI/XVII w. Rękopis - In Christi Nomine, 1602 (...)
Czarownice
KUNKE Emil,Czarownice,Rempex PL 2014-07-09
Numéro de lot 7
Lithographie
Emil KUNKE (1896-1943) Czarownice litografia, papier; 26,5 x 21,5 cm (w (...)