10548
Rempex
Warsaw
Poland
2012-09-26
155

REMPEX

Poland, Warsaw, 2012-09-26

"185 Works of Art Auction"

Exclure anonyme
Totaux 155, pages 1 à 31, page en cours 1
1891 - 1979
Józef Bigos i Józef Koszarek
SUNDERLAND Jan 1891-1979,Józef Bigos i Józef Koszarek,Rempex PL 2012-09-26
Numéro de lot 1
Photographie
1. Jan SUNDERLAND (1891-1979) Józef Bigos i Józef Koszarek, lata 50. XX w. (...)
1923 - 2005
Galeria
WESELIK Jan 1923-2005,Galeria,1960,Rempex PL 2012-09-26
Numéro de lot 2
Photographie
2. Jan WESELIK (1923-2005) Galeria, ok. 1960 fotografia czarno-biała, brom, (...)
1904 - 1968
Para fotografii - reprodukcje obrazów Tadeusza Makowskiego
KOLOWCA Stanisław 1904-1968,Para fotografii - reprodukcje obrazów Tadeusza Mak,Rempex PL 2012-09-26
Numéro de lot 3
Papier, Carton
3. Stanisław KOLOWCA (1904-1968) Para fotografii - reprodukcje obrazów (...)
1853 - 1929
Polowanie na łosia zimą
FALAT Julian 1853-1929,Polowanie na łosia zimą,Rempex PL 2012-09-26
Numéro de lot 11
Lithographie
11. Julian FAŁAT (1853-1929) Polowanie na łosia zimą - plansza z „Teki (...)
Ulica Floriańska w Krakowie
ZAKRZEWSKI Wladyslaw 1903-1944,Ulica Floriańska w Krakowie,Rempex PL 2012-09-26
Numéro de lot 12
Eau-forte
12. Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944) Ulica Floriańska w Krakowie akwaforta, (...)