10548
Rempex
Warsaw
Poland
2012-06-13
139

REMPEX

Poland, Warsaw, 2012-06-13

"Auction of Works of Art and Antiques"

Exclure anonyme
Totaux 139, pages 1 à 28, page en cours 1
1881 - 1970
Obrona piłki
HOFMAN Wlastimil 1881-1970,Obrona piłki,1928,Rempex PL 2012-06-13
Numéro de lot 21
Papier, Carton
21. Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970) Obrona piłki, 1928 autolitografia, papier; (...)
1838 - 1893
Widok zamku w Podhorcach
MATEJKO Jan 1838-1893,Widok zamku w Podhorcach,Rempex PL 2012-06-13
Numéro de lot 23
Bois gravé
23. J. MATEJKO (1838-1893) G. HÄHLE (XIX w.) Widok zamku w Podhorcach (...)
King Henry the Fourth
SMIRKE Robert & EARLOM Richard 1700-1800,King Henry the Fourth,1796,Rempex PL 2012-06-13
Numéro de lot 25
Papier, Carton
25. Robert SMIRKE, Robert THEW King Henry the Fourth, 1796 miedzioryt (...)
Scena batalistyczna
SCUOLA GIAPPONESE,Scena batalistyczna,Rempex PL 2012-06-13
Numéro de lot 28
Bois gravé
28. Nierozpoznany artysta japoński, XIX w. Scena batalistyczna drzeworyt (...)
1891 - 1953
Twarz kobiety
KISLING Moise 1891-1953,Twarz kobiety,Rempex PL 2012-06-13
Numéro de lot 29
Eau-forte
29. Mojżesz KISLING (1891-1953) Twarz kobiety akwaforta, papier; 17,4 x 12,7 (...)