Technique | | Papier, Carton |
| | 21. Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970) Obrona piłki, 1928 autolitografia, papier; (...) |
Technique | | Bois gravé |
| | 23. J. MATEJKO (1838-1893) G. HÄHLE (XIX w.) Widok zamku w Podhorcach (...) |
| | 25. Robert SMIRKE, Robert THEW King Henry the Fourth, 1796 miedzioryt (...) |
Technique | | Bois gravé |
| | 28. Nierozpoznany artysta japoński, XIX w. Scena batalistyczna drzeworyt (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | 29. Mojżesz KISLING (1891-1953) Twarz kobiety akwaforta, papier; 17,4 x 12,7 (...) |