Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | 1. Bezt Fishing with the Death, 2012 olej, płótno, 184 x 64,5 cm sygn. na (...) |
Technique | | Acrylique |
| | 2. ETAM The journey, 2012 akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm sygn. na odwrocie: (...) |
Technique | | Technique mixte |
| | 4. Autone „CUTS set 1” 2011 technika własna - collage, 200 x 78 cm praca (...) |
| | 6. Krzysztof Arszennik Szczerbaki, 2010 olej, płótno, 50 x 80 cm sygn. na (...) |
Technique | | Acrylique |
| | 7. Coxie Bez tytułu, 2011 z cyklu: Circus akryl, płótno, 80 x 60,4 cm sygn. na (...) |