Kościół Piotra i Pawła - Krużganek |
Technique | | Photographie |
| | 103. Jan BUŁHAK (1876-1950) Kościół Piotra i Pawła - Krużganek, z albumu (...) |
Technique | | Photographie |
| | 102. Jan BUŁHAK (1876-1950) Wilno - Ulica Zamkowa fotografia czarno-biała, (...) |
Technique | | Encre Chine |
| | 119. Jarosław PSTRAK WASYLOWICZ (1873-1916) Handel uliczny piórko, tusz, tusz (...) |
Technique | | Mezzotinte |
| | 110. Heinrich MERZ (1804-1874) Zburzenie Jerozolimy Wg W. Kaulbacha miedzioryt, akwaforta?, papier, 84 x 96,5 cm; Opisana w obrębie pracy z lewej: ET CIVITATEM ET SANCTUARIUM/ DISSIPABIT POPULUS CUM/ DUCE VENTURO, ET FI-/ NIS EJUS VASTITAS,/ ET POST (...) |
Technique | | Lithographie |
| | 108. Odo DOBROWOLSKI (1883-1917) Lwów - Namiestnictwo, 1915 litografia barwna, (...) |