Technique | | Photographie |
| | Biały niedźwiedź Cena: 1 500 zł fotografia czarno-biała, brom, papier, 24 x 30 (...) |
Dawna Wszechnica Wileńska |
Technique | | Lithographie |
| | Dawna Wszechnica Wileńska Cena: 1 200 zł litografia barwna, papier, 31 x 25 cm (...) |
| | Ce lot a été offert en 5 enchères. L'œuvre d'art a été mise aux enchères pour la première fois le 2007-07-11 par la maison de vente aux enchères Rempex à Warsaw.
Technique | | Lithographie |
| | Taniec chochoła Cena: 1 000 zł litografia barwna, papier, 27,5 x 38,3 cm (w (...) |
Tańcząca para - typy warszawskie |
Technique | | Encre Chine |
| | Tańcząca para - typy warszawskie Cena: 2 600 zł piórko, tusz, kredka czerwona, (...) |
Technique | | Crayon |
| | Górski potok Cena: 13 000 zł czarna kredka, papier, 73,5 x 111 cm; sygn. p.d.: (...) |