Zabawa VII z cyklu Tematy muzyczne |
Technique | | Sérigraphie |
| | WAGNER Marek Zabawa VII z cyklu Tematy muzyczne, 1989 serigrafia barwna (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | Malarz nieokreślony (XIX/XX w.) Wenecja - gondola akwarela na podrysowaniu ołówkiem, 14 x 27,7 cm (w swietle oprawy); 2 300 zł |
Technique | | Crayon |
| | BERLEWI Henryk - Szkice twarzy - Artinfo.pl ołówek, papier, 33,5 x 24 cm; (...) |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Huile |
| | WEISS Wojciech - Cynie w ludowym wazonie - Artinfo.pl olej, płyta malarska, (...) |
Technique | | Bronze |
| | MICEK Sławomir - W siebie wpatrzeni - Artinfo.pl rzeźba z brązu, wys. 41,5 (...) |