Technique | | Lithographie |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt LEWICKI Leopold Plaża litografia, papier, (...) |
Technique | | Bois gravé |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt BANDURA Jerzy Noc drzeworyt, bibułka, 24 x (...) |
Technique | | Lithographie |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt KWAŚNIEWSKA Barbara Affrontements, 1971 (...) |
Technique | | Monotype |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt SZAPOCZNIKOW Alina Abstrakcja, 1960 (...) |
| | Cette œuvre d'art a été proposée à plusieurs reprises dans 2 enchères. L'œuvre d'art a été mise aux enchères pour la première fois le 2007-01-24 par la maison de vente aux enchères Rempex à Warsaw.
Technique | | Eau-forte |
| | powrót do katalogu poprzedni obiekt SROKA Jacek Restif de la bretonce, 1995 (...) |