10548
Rempex
Warsaw
Poland
2006-06-07
84

REMPEX

Poland, Warsaw, 2006-06-07

Catalogue des lots en vente aux enchères

"VII Aukcja Sztuki Wspolczesnej"

Exclure les œuvres sans image
Totaux 84, pages 1 à 17, page en cours 1
KONEFAŁ Przemysław,Akt,2005,Rempex PL 2006-06-07
Numéro de lot 131
Photographie
Estimations
KONEFAŁ Przemysław Akt, 2005 fotografia czarno-biała na barycie, matowa, (...)
Melancholia
MACHARSKA Małgorzata 1900,Melancholia,2004,Rempex PL 2006-06-07
Numéro de lot 129
Photographie
Estimations
MACHARSKA Małgorzata Melancholia, 2004 fotografia barwna, papier, 45,5 x 30 (...)
Podhale
WISZNIEWSKI Kazimierz 1894-1961,Podhale,Rempex PL 2006-06-07
Numéro de lot 126
Argile
Estimations
WISZNIEWSKI Kazimierz Podhale drzeworyt, papier, 21 x 25,5 cm (w świetle (...)
1883 - 1966
Prosto - krzywo
WAŚKO Ryszard 1883-1966,Prosto - krzywo,1973,Rempex PL 2006-06-07
Numéro de lot 134
Argile
Estimations
WAŚKO Ryszard Prosto - krzywo, 1973 fotografia czarno-biała, papier, 35 x 57 (...)
Wiatr późnego lata
OKOŁÓW PODHORSKA M 1939,Wiatr późnego lata,1991,Rempex PL 2006-06-07
Numéro de lot 123
Original (Œuvre Signée)
Eau-forte
Estimations
PODHORSKA-OKOŁÓW Maria Wiatr późnego lata, 1991 akwaforta, papier, 2/30, 22,5 (...)