10548
Rempex
Warsaw
Poland
2006-04-09
77

REMPEX

Poland, Warsaw, 2006-04-09

Catalogue des lots en vente aux enchères

"Aukcja Dziel Laureatow Konkursu A&B - Obraz Roku"

Totaux 77, pages 1 à 16, page en cours 1
Roky
SZYSZKA Sylwia 1900,Roky,Rempex PL 2006-04-09
Numéro de lot 80
Acrylique
Estimations
Roky akryl, płótno, 60 x 60 cm
Voyage...
KOSINSKA Karolina 1980,Voyage...,Rempex PL 2006-04-09
Numéro de lot 44
Acrylique
Estimations
Voyage... akryl, płyta, 110 x 110 cm
Papciochy
STRASZAK Marek 1900,Papciochy,Rempex PL 2006-04-09
Numéro de lot 76
Technique mixte
Estimations
Papciochy technika mieszana, płyta, 45 x 65 cm
bez tytułu
DOBISZEWSKI Tomasz 1900,bez tytułu,Rempex PL 2006-04-09
Numéro de lot 20
Huile, Toile
Estimations
bez tytułu olej, płótno, 70 x 100 cm
Autoportret
KOBYLARZ Szymon 1900,Autoportret,Rempex PL 2006-04-09
Numéro de lot 42
Argile
Estimations
Autoportret akryl, kolaż, płótno, 240 x 200 cm KOBYLARZ Szymon Ur. w 1981 w (...)