Technique | | Acrylique |
| | Roky akryl, płótno, 60 x 60 cm |
Technique | | Acrylique |
| | Voyage... akryl, płyta, 110 x 110 cm |
Technique | | Technique mixte |
| | Papciochy technika mieszana, płyta, 45 x 65 cm |
| | bez tytułu olej, płótno, 70 x 100 cm |
Technique | | Argile |
| | Autoportret akryl, kolaż, płótno, 240 x 200 cm KOBYLARZ Szymon Ur. w 1981 w (...) |