10548
Rempex
Warsaw
Poland
2006-04-12
93

REMPEX

Poland, Warsaw, 2006-04-12

Catalogue des lots en vente aux enchères

"V Aukcja Sztuki Wspolczesnej"

Totaux 93, pages 1 à 19, page en cours 1
1924 - 2015
Prowincja
ROZGA Leszek 1924-2015,Prowincja,1964,Rempex PL 2006-04-12
Numéro de lot 108
Argile
RÓZGA Leszek Prowincja, 1964 akwaforta, papier, 31 x 48,5 cm (w świetle (...)
Rekwizytornia
KARWACKI Janusz 1940,Rekwizytornia,1983,Rempex PL 2006-04-12
Numéro de lot 111
Argile
Estimations
KARWACKI Janusz Rekwizytornia, 1983 mezzotinta, papier czerpany, 29,9 x 30,8 (...)
Ulica - na pamiątkę
JOZWIAK Jacek 1900,Ulica - na pamiątkę,1982,Rempex PL 2006-04-12
Numéro de lot 131
Photographie
Estimations
Ulica - na pamiątkę, 1982 fotogram - zestaw 18 fotografii czarno-białych (12 x (...)
Kamuflaże III
BARTCZAK Andrzej Marian 1945,Kamuflaże III,1985,Rempex PL 2006-04-12
Numéro de lot 116
Argile
Estimations
BARTCZAK Andrzej Marian Kamuflaże III, 1985 drzeworyt, papier, 33 x 26,5 cm (w (...)
1936 - 1992
Kompozycja 0112
STAJUDA Jerzy 1936-1992,Kompozycja 0112,Rempex PL 2006-04-12
Numéro de lot 265
Aquarelle
Estimations
STAJUDA Jerzy Adam Kompozycja 0112 akwarela, tusz, papier, 21 x 29,3 cm; p.d.: (...)