10548
Rempex
Warsaw
Poland
2004-04-21
115

REMPEX

Poland, Warsaw, 2004-04-21

Catalogue des lots en vente aux enchères

"87 Aukcja Dziel Sztuki i Antykow"

Exclure anonyme
Totaux 115, pages 1 à 23, page en cours 1
1932 - 1972
Exlibris Zbisława Michniewicza
GIELNIAK Józef 1932-1972,Exlibris Zbisława Michniewicza,Rempex PL 2004-04-21
Numéro de lot 306
Bois gravé
Estimations
GIELNIAK JózefExlibris Zbisława Michniewiczadrzeworyt, papier, 9,5 x 7 cm (w (...)
Jabłoń - do poezji Rene Char
ŻELECHOWSKA Irena,Jabłoń - do poezji Rene Char,Rempex PL 2004-04-21
Numéro de lot 309
Encre Chine, Papier
Estimations
ŻELECHOWSKA Irena Jabłoń - do poezji Rene Char piórko, tusz, papier, 19 x 14 (...)
Szkicownik
ANONYMOUS,Szkicownik,Rempex PL 2004-04-21
Numéro de lot 113
Papier, Carton
Estimations
500 PLN (105 EUR)
19.50 X 16.00 cm
powrót do katalogu poprzedni obiekt Malarz nieokreślony, XX w. Szkicownik ołówek, papier, 19,5 x 16 cm; Cena wywoławcza : 500 zł Numer katalogowy: 113 Dodatkowy opis zawierający 87 kart ze studiami aktu, portretu, kwiatów, zwierząt, pejzaży, narzędzi (...)
Wycieczka do Dębicy 1976
WEJMAN Stanisław 1944,Wycieczka do Dębicy 1976,1976,Rempex PL 2004-04-21
Numéro de lot 307
Eau-forte
Estimations
WEJMAN Stanisław Wycieczka do Dębicy 1976 akwaforta, papier, 59 x 43,5 cm; (...)
1881 - 1973
Buzia
Picasso Pablo 1881-1973,Buzia,Rempex PL 2004-04-21
Numéro de lot 303
Lithographie
Estimations
litografia barwna, papier, 18 x 19 cm (w świetle passe-partout); sygn. śr. g. (...)