10548
Rempex
Warsaw
Poland
2001-02-28
88

REMPEX

Poland, Warsaw, 2001-02-28

Catalogue des lots en vente aux enchères

"59 Aukcja Dziel Sztuki i Antykow"

Exclure anonyme
Totaux 88, pages 1 à 18, page en cours 1
1846 - 1905
Włoszka
SZYNDLER Pantaleon 1846-1905,Włoszka,Rempex PL 2001-02-28
Numéro de lot 261
Huile
Estimations
sygn. p.d. - Szyndler
Wnętrze pałacu w Wilanowie
STACHOWICZ Wladyslaw 1911-1979,Wnętrze pałacu w Wilanowie,Rempex PL 2001-02-28
Numéro de lot 253
Aquarelle
Estimations
sygn.p.d. - Wł.Stachowicz
1898 - 1978
Dawnych wspomnień czar
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,Dawnych wspomnień czar,Rempex PL 2001-02-28
Numéro de lot 108
Aquarelle
Estimations
sygn. p.d.- majaberezowska 55 Cena wywoławcza : 1 000 zł Numer katalogowy: 108 (...)
1884 - 1949
Zaułek krakowski - Plac przy kościele Mariackim
RUBCZAK Jan 1884-1949,Zaułek krakowski - Plac przy kościele Mariackim,Rempex PL 2001-02-28
Numéro de lot 111
Eau-forte
Estimations
sygn. p.d. ołówkiem - Jan Rubczak Cena wywoławcza : 1 000 zł Numer katalogowy: (...)
1860 - 1907
Pejzaż
STANISLAWSKI Jan 1860-1907,Pejzaż,Rempex PL 2001-02-28
Numéro de lot 114
Lithographie
Estimations
sygn. p.d.- JS Cena wywoławcza : 1 000 zł Numer katalogowy: 114 ZGŁOSZENIE (...)