11001
Polwiss Art
Warsaw
Poland
2010-09-13
110

POLWISS ART

Poland, Warsaw, 2010-09-13

Catalogue des lots en vente aux enchères

"Aukcja Mlodej Sztuki"

Totaux 110, pages 1 à 22, page en cours 1
M (Magenta) z cyklu CMYK
DĄBAŁA Magda,M (Magenta) z cyklu CMYK,Polwiss Art PL 2010-09-13
Numéro de lot 1
Original (Œuvre Signée)
Acrylique
Estimations
DĄBAŁA Magda M (Magenta) z cyklu CMYK Akryl, płótno; 100 x 100 cm Sygn. na (...)
KICIŃSKA Agnieszka 1973,Warszawa 10,2007,Polwiss Art PL 2010-09-13
Numéro de lot 2
Huile, Toile
Estimations
KICIŃSKA Agnieszka Warszawa 10, 2007 Olej, płótno; 100 x 81 cm Sygn. na (...)
Blok.Osiedle.Mieszkanie
BIELESZ Magda,Blok.Osiedle.Mieszkanie,2002,Polwiss Art PL 2010-09-13
Numéro de lot 3
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Estimations
BIELESZ Magda Blok.Osiedle.Mieszkanie, 2002 Olej, płótno; 73 x 81 cm Sygn. na (...)
PRZYSZYCHOWSKA Maria 1978,Gruppa,2008,Polwiss Art PL 2010-09-13
Numéro de lot 4
Original (Œuvre Signée)
Tempera
Estimations
PRZYSZYCHOWSKA Maria Gruppa, 2008 tempera jajkowa, płótno; 70 x 60 cm Sygn. na (...)
PKiN (Kopernik)
KOZIERADZKA Dorota,PKiN (Kopernik),2007,Polwiss Art PL 2010-09-13
Numéro de lot 5
Original (Œuvre Signée)
Tempera
Estimations
KOZIERADZKA Dorota PKiN (Kopernik), 2007 tempera żółtkowa, płótno; 81 x 70 cm (...)