Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Acrylique |
| | DĄBAŁA Magda M (Magenta) z cyklu CMYK Akryl, płótno; 100 x 100 cm Sygn. na (...) |
| | KICIŃSKA Agnieszka Warszawa 10, 2007 Olej, płótno; 100 x 81 cm Sygn. na (...) |
| | BIELESZ Magda Blok.Osiedle.Mieszkanie, 2002 Olej, płótno; 73 x 81 cm Sygn. na (...) |
Technique | | Tempera |
| | PRZYSZYCHOWSKA Maria Gruppa, 2008 tempera jajkowa, płótno; 70 x 60 cm Sygn. na (...) |
Technique | | Tempera |
| | KOZIERADZKA Dorota PKiN (Kopernik), 2007 tempera żółtkowa, płótno; 81 x 70 cm (...) |