Technique | | Huile |
| | Tétel 1: Ágoston Ernő (1889-1957): Tovatűnő álom olaj, vászon kartonra (...) |
| | Tétel 2: Albert Katalin: Passe-p Art: két balatoni képeslap 1919-ből (...) |
Technique | | Estampe |
| | Tétel 3: Asztalos Zsolt (1974): KétHidrogén 5 /1 C-print 50 x 40 cm j.h.: (...) |
Technique | | Video |
| | Tétel 4: Baglyas Erika (1973): Brevi Manu video loop 3/2 pld 3 kereskedelmi (...) |
Technique | | Huile |
| | Tétel 5: Bánfi jelzéssel: Öböl vitorlásokkal olaj, karton 42 x 49 cm j.b.l.: (...) |