10990
Ostoya
Warsaw
Poland
2014-03-15
97

OSTOYA

Poland, Warsaw, 2014-03-15

"March Auction"

Exclure anonyme
Totaux 97, pages 1 à 20, page en cours 1
1890 - 1980
PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM
KORECKI Wiktor 1890-1980,PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM,Ostoya PL 2014-03-15
Numéro de lot 1
Original (Œuvre Signée)
Huile, Panneau
1. Wiktor KORECKI PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM Olej, tektura; 74 x 34 cm (...)
1863 - 1932
DWIE KWIACIARKI
JASINSKI Zdzislaw 1863-1932,DWIE KWIACIARKI,1925,Ostoya PL 2014-03-15
Numéro de lot 2
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
2. Zdzisław JASIŃSKI DWIE KWIACIARKI, 1925 Olej, płótno naklejone na tekturę; (...)
1882 - 1950
MACIERZYŃSTWO
ILLENCZ Lipot 1882-1950,MACIERZYŃSTWO,Ostoya PL 2014-03-15
Numéro de lot 6
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
6. Lipot ILLENCZ (Leopold ILLENZ) MACIERZYŃSTWO Olej, płótno; 100 x 71 cm (...)
BEDUIN ZE SZTANDAREM PROROKA
LASZENKO Aleksander 1883-1944,BEDUIN ZE SZTANDAREM PROROKA,1927,Ostoya PL 2014-03-15
Numéro de lot 7
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
7. Aleksander LASZENKO BEDUIN ZE SZTANDAREM PROROKA, 1927 Olej, płótno; 100 x (...)
1875 - 1961
PORTRET ZOFII KOZAK
KARPINSKI Alfons 1875-1961,PORTRET ZOFII KOZAK,Ostoya PL 2014-03-15
Numéro de lot 9
Original (Œuvre Signée)
Pastel
9. Alfons KARPIŃSKI PORTRET ZOFII KOZAK Pastel, papier; 49 x 38,5 cm (w (...)