Brève description | | 3. Wiktor KORECKI PEJZAŻ Z MŁYNEM, ok. 1925 Cena: 9 000 zł Olej, płótno (...) |
Technique | | Aquarelle |
Brève description | | 4. Leon PICCARD POTYCZKA Z TURKAMI - szkic kompozycji ściennej Cena: 7 000 zł (...) |
Technique | | Huile |
Brève description | | 5. Jan STĘPIEŃ KATEDRA W PŁOCKU, 1953 Cena: 1 500 zł Olej, płyta pilśniowa; 41 (...) |
Technique | | Encre Chine |
Brève description | | 6. Kornel NARKIEWICZ JACHTY NA PRZYSTANI, ok. 1930 Cena: 500 zł Tusz, czarna i (...) |
PRZED WARSZAWSKIM BELWEDEREM |
Technique | | Aquarelle |
Brève description | | 8. Franciszek SUNDERLAND PRZED WARSZAWSKIM BELWEDEREM, po. 1945 Cena: 2 500 zł (...) |