10990
Ostoya
Warsaw
Poland
2006-04-22
52

OSTOYA

Poland, Warsaw, 2006-04-22

"52 Aukcja malarstwa i rzemiosla artystycznego"

Exclure anonyme
Totaux 52, pages 1 à 11, page en cours 1
1881 - 1970
PORTRET MĘŻCZYZNY
HOFMAN Wlastimil 1881-1970,PORTRET MĘŻCZYZNY,1959,Ostoya PL 2006-04-22
Numéro de lot 61
Encre Chine
Estimations
HOFMAN WlastimilPORTRET MĘŻCZYZNY, 1959Tusz, papier; 29,8 x 20,8 cm Sygnowany (...)
POLISH SCHOOL,AKT,1889,Ostoya PL 2006-04-22
Numéro de lot 36
Papier, Carton
Estimations
Malarz nieokreślony, polski XIX w. AKT, 1889 Ołówek, papier; 14 x 10 cm (...)
1875 - 1961
KAPLICZKI PRZYDROŻNE
KARPINSKI Alfons 1875-1961,KAPLICZKI PRZYDROŻNE,Ostoya PL 2006-04-22
Numéro de lot 110
Aquarelle
Estimations
KARPIŃSKI AlfonsKAPLICZKI PRZYDROŻNEOłówek, akwarela, papier; 17 x 21,2 cm (...)
1875 - 1961
CZERPAKI
KARPINSKI Alfons 1875-1961,CZERPAKI,Ostoya PL 2006-04-22
Numéro de lot 62
Papier, Carton
Estimations
KARPIŃSKI Alfons CZERPAKI Ołówek, papier; 25 x 17,2 cm Sygnowany śr., p. d.: (...)
1842 - 1920
STARY MŁYN, 1924
LECOMTE Paul 1842-1920,STARY MŁYN, 1924,Ostoya PL 2006-04-22
Numéro de lot 122
Eau-forte
Estimations
LECOMTE Emille PaulSTARY MŁYN, 1924Akwaforta, akwatinta, litografia barwna; (...)