Technique | | Tempera |
| | DWORAK Andrzej WIEJSKA BIESIADA Tempera, papier; 9,5 x 26,1 cm w świetle (...) |
Technique | | Huile |
| | POCHWALSKI KasperGŁOGOCZÓW, 1957 r.Olej, płótno; 44 x 38,8 cm Sygnowany (...) |
Technique | | Tempera |
| | DWORAK Andrzej WIEJSKIE WESELE Tempera, papier; 26,3 x 35,1 cm w świetle (...) |
PEJZAŻ Z ARCHITEKTURĄ, 1947 r. |
Technique | | Huile |
| | POCHWALSKI KasperPEJZAŻ Z ARCHITEKTURĄ, 1947 r.Olej, płótno; 47,4 x 59,6 cm (...) |
Technique | | Huile |
| | TERPIŁOWSKI Aleksander CYKLAMENY Olej, płótno naklejone na tekturę; 35,9 x (...) |