10990
Ostoya
Warsaw
Poland
2002-04-21
58

OSTOYA

Poland, Warsaw, 2002-04-21

"21 Aukcja malarstwa i rzemiosla artystycznego"

Exclure anonyme
Totaux 58, pages 1 à 12, page en cours 1
WIEJSKA BIESIADA
dworak andrzej,WIEJSKA BIESIADA,Ostoya PL 2002-04-21
Numéro de lot 82
Tempera
Estimations
DWORAK Andrzej WIEJSKA BIESIADA Tempera, papier; 9,5 x 26,1 cm w świetle (...)
1899 - 1971
GŁOGOCZÓW, 1957 r.
POCHWALSKI Kasper 1899-1971,GŁOGOCZÓW, 1957 r.,1957,Ostoya PL 2002-04-21
Numéro de lot 94
Huile
Estimations
POCHWALSKI KasperGŁOGOCZÓW, 1957 r.Olej, płótno; 44 x 38,8 cm Sygnowany (...)
WIEJSKIE WESELE
dworak andrzej,WIEJSKIE WESELE,Ostoya PL 2002-04-21
Numéro de lot 81
Tempera
Estimations
DWORAK Andrzej WIEJSKIE WESELE Tempera, papier; 26,3 x 35,1 cm w świetle (...)
1899 - 1971
PEJZAŻ Z ARCHITEKTURĄ, 1947 r.
POCHWALSKI Kasper 1899-1971,PEJZAŻ Z ARCHITEKTURĄ, 1947 r.,1947,Ostoya PL 2002-04-21
Numéro de lot 30
Huile
Estimations
POCHWALSKI KasperPEJZAŻ Z ARCHITEKTURĄ, 1947 r.Olej, płótno; 47,4 x 59,6 cm (...)
TERPIŁOWSKI Aleksander,CYKLAMENY,Ostoya PL 2002-04-21
Numéro de lot 1
Huile
Estimations
TERPIŁOWSKI Aleksander CYKLAMENY Olej, płótno naklejone na tekturę; 35,9 x (...)