Technique | | Lithographie |
| | JAŹWIECKI Franciszek Adam Żaglowiec, 1935 Litografia; wym.: 119 x 89 mm; sygn. (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | WIECZOREK Karol Na Olimpie, lata 80. Akwaforta; wym.: 145 x 247 mm; sygn. oł. (...) |
W pracowni I (z pianinem) |
Technique | | Eau-forte |
| | WIECZOREK Karol W pracowni I (z pianinem), lata 80. Akwaforta; wym.: 213 x 250 (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | WIECZOREK Karol W pracowni II, lata 80. Akwaforta; wym.: 230 x 252 mm; sygn. (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | ZAKRZEWSKI Władysław Zabudowania fabryczne, lata 20. Akwaforta kolorowana; (...) |