Technique | | Crayon |
| | ELESZKIEWICZ StanisławTragarzekredka, papier, wymiary: 180 x 160 mm, n/s. (...) |
Pejzaż morski I, (z cyklu Obrazy wody) |
Technique | | Vernis mou |
| | CHUDZIK Tomasz Pejzaż morski I, (z cyklu Obrazy wody) 1999 akwaforta, miękki (...) |
Leopold Lewicki z lampą naftową |
Technique | | Aquarelle, Papier |
| | Leopold Lewicki z lampą naftową, 1937akwarela na papierze, wymiary: 28,3 x 21 (...) |
| | Kompozycja, ok. 1934akwarela na papierze, wymiary: 15,5 x 12 cm, sygn. l.d.: (...) |
Technique | | Gouache |
| | TUKAN-WOLSKI EugeniuszCzerwony pejzaż,wymiary: 37,5 x 38 cm akryl, gwasz na (...) |