10997
Nautilus
Krakow
Poland
2003-03-29
134

NAUTILUS

Poland, Krakow, 2003-03-29

Catalogue des lots en vente aux enchères

"8 Aukcja - malarstwo, grafika i rysunek"

Exclure anonyme
Exclure les œuvres sans image
Totaux 134, pages 1 à 27, page en cours 1
Tragarze
ELESZKIEVICS Stanislas 1900-1963,Tragarze,Nautilus PL 2003-03-29
Numéro de lot 78
Crayon
Estimations
ELESZKIEWICZ StanisławTragarzekredka, papier, wymiary: 180 x 160 mm, n/s. (...)
Pejzaż morski I, (z cyklu Obrazy wody)
CHUDZIK Tomasz 1900-1900,Pejzaż morski I, (z cyklu Obrazy wody),1999,Nautilus PL 2003-03-29
Numéro de lot 120
Vernis mou
Estimations
CHUDZIK Tomasz Pejzaż morski I, (z cyklu Obrazy wody) 1999 akwaforta, miękki (...)
1908 - 1983
Leopold Lewicki z lampą naftową
STAWINSKI Boleslaw 1908-1983,Leopold Lewicki z lampą naftową,1937,Nautilus PL 2003-03-29
Numéro de lot 23
Aquarelle, Papier
Estimations
Leopold Lewicki z lampą naftową, 1937akwarela na papierze, wymiary: 28,3 x 21 (...)
1908 - 1983
Kompozycja, ok. 1934
STAWINSKI Boleslaw 1908-1983,Kompozycja, ok. 1934,1934,Nautilus PL 2003-03-29
Numéro de lot 33
Aquarelle, Papier
Estimations
Kompozycja, ok. 1934akwarela na papierze, wymiary: 15,5 x 12 cm, sygn. l.d.: (...)
Czerwony pejzaż
TUKAN WOLSKI Eugeniusz 1928-2014,Czerwony pejzaż,Nautilus PL 2003-03-29
Numéro de lot 57
Gouache
Estimations
TUKAN-WOLSKI EugeniuszCzerwony pejzaż,wymiary: 37,5 x 38 cm akryl, gwasz na (...)