Technique | | Tempera |
| | Német miniatúra festo, 1900 körül Beethoven portréja tempera, (...) |
Priamus kiváltja ajándékokkal Hector holttestét |
Technique | | Lithographie |
| | (1774 - 1847) Priamus kiváltja ajándékokkal Hector holttestét színes (...) |
Technique | | Huile |
| | (Esztergom, 1869 - ?) Erdei manó olaj, vászon12*15 cmj.b.l.: Zubriczky (...) |
Achilleus Hector holttestével |
Technique | | Lithographie |
| | (1774 - 1847) Achilleus Hector holttestével színes litográfia, papír333*505 (...) |
Technique | | Bronze |
| | Olasz szobrász, 1900 körül No antik öltözetben bronz, fa talapzatonm: 25 (...) |