10988
Nagyhazi galeria
Budapest
Hungary
2006-05-16
125

NAGYHAZI GALERIA

Hungary, Budapest, 2006-05-16

"asta 126"

Exclure anonyme
Totaux 125, pages 1 à 25, page en cours 1
Beethoven portréja
GERMAN SCHOOL,Beethoven portréja,Nagyhazi galeria HU 2006-05-16
Numéro de lot 146
Tempera
Estimations
Prix
Német miniatúra festo, 1900 körül Beethoven portréja tempera, (...)
1774-1847
Priamus kiváltja ajándékokkal Hector holttestét
VEDOVATO Pietro,Priamus kiváltja ajándékokkal Hector holttestét,Nagyhazi galeria 2006-05-16
Numéro de lot 9
Lithographie
Estimations
Prix
(1774 - 1847) Priamus kiváltja ajándékokkal Hector holttestét színes (...)
1869 - 1948
Erdei manó
ZUBRICZKY Lorand 1869-1948,Erdei manó,Nagyhazi galeria HU 2006-05-16
Numéro de lot 251
Huile
Estimations
Prix
(Esztergom, 1869 - ?) Erdei manó olaj, vászon12*15 cmj.b.l.: Zubriczky (...)
1774-1847
Achilleus Hector holttestével
VEDOVATO Pietro 1774-1847,Achilleus Hector holttestével,Nagyhazi galeria HU 2006-05-16
Numéro de lot 10
Lithographie
Estimations
Prix
(1774 - 1847) Achilleus Hector holttestével színes litográfia, papír333*505 (...)
No antik öltözetben
ANONYMOUS,No antik öltözetben,Nagyhazi galeria HU 2006-05-16
Numéro de lot 271
Bronze
Estimations
60 000 HUF (228 EUR)
25.00 X 0 cm
Olasz szobrász, 1900 körül No antik öltözetben bronz, fa talapzatonm: 25 (...)