Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Aquarelle, Encre |
| | Lot 749: Marcel Dzama, Untitled , Marcel Dzama (1974-) Description: Signed (...) |
| | Lot 750: Marcel Dzama, Untitled, Marcel Dzama (1974-) Description: Signed (...) |
Technique | | Eau-forte, Aquatinte |
| | Lot 571: Ernst Wilhelm Nay, Farbaquatinta 1958-1, Karneol, 1958 Ernst Wilhelm (...) |
Technique | | Tirage argentique, Gélatine |
| | Lot 617: Miroslav Tichy, Untitled, 1950-1980s Miroslav Tichý (1926-) (...) |
Technique | | Crayon, Papier |
| | Lot 570: Ernst Wilhelm Nay, Untitled, 1950 Ernst Wilhelm Nay (1902-1968) (...) |